۱۳۴۴، تهران. تصویرساز و کاریکاتوریست. فارغ‌التحصیل رشته‌ی طراحی صنعتی از دانشکده‌ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران. در جشنواره‌های داخلی و خارجی جوایز متعددی کسب کرده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رتبه‌ی دوم اولین مسابقه‌ی بین‌المللی دوسالانه‌ی کاریکاتور تهران (۱۳۷۲)، دیپلم افتخار و نشان برنز نمایشگاه یومیوری‌شیمبون ژاپن (۱۹۹۵) و جایزه‌ی بین‌المللی نمایشگاه کاریکاتور آموریستیکا (۱۹۹۵) اشاره کرد. داوری چندین نمایشگاه‌ داخلی و بین‌المللی کاریکاتور را در کارنامه‌‌‌اش دارد. گزیده‌ای از مجموعه‌آثار مستقل او در کتاب «چشم ۱۱» منتشر شده‌ است.

دی ۱۳۹۴

اعتبار تا پنجم اسفند ۹۴

این شصتمين مسابقه‌ی داستان‌نویسی یک‌خطی یا همان دیالوگ‌نویسی برای کاریکاتور است. ماجرا، خیلی ساده از این قرار است:
با توجه به تصویر، برای يكي از دو شخصيت دیالوگی طنزآمیز بنویسید.

آذر ۱۳۹۴

اعتبار تا پنجم دی ۹۴

این پنجاه‌وهشتمين مسابقه‌ی داستان‌نویسی یک‌خطی یا همان دیالوگ‌نویسی برای کاریکاتور است. ماجرا، خیلی ساده از این قرار است: با توجه به تصویر، برای يكي از دو شخصيت ديالوگي طنزآميز بنويسيد.

آبان ۱۳۹۴

اعتبار تا پنجم آذر ۹۴

این پنجاه‌وهفتمين مسابقه‌ی داستان‌نویسی یک‌خطی یا همان دیالوگ‌نویسی برای کاریکاتور است. ماجرا، خیلی ساده از این قرار است: با توجه به تصویر، برای شخصیت درحال حرف‌زدن دیالوگی طنزآمیز بنویسید.

مهر ۱۳۹۴

اعتبار تا پنجم آبان ۹۴

این پنجاه‌وچهارمين مسابقه‌ی داستان‌نویسی یک‌خطی یا همان دیالوگ‌نویسی برای کاریکاتور است. ماجرا، خیلی ساده از این قرار است: با توجه به تصویر، برای شخصیت درحال حرف‌زدن (بچه)دیالوگی طنزآمیز بنویسید.

داستان يك‌خطي

اردیبهشت ۱۳۹۴

اعتبار تا پنجم خرداد ۹۴

این پنجاه‌ويكمين مسابقه‌ی داستان‌نویسی یک‌خطی یا همان دیالوگ‌نویسی برای کاریکاتور است. ماجرا، خیلی ساده از این قرار است:
با توجه به تصویر، برای يكي از جوجه‌هاي درون تخم حد‌اکثر د‌ر بیست کلمه د‌يالوگی طنزآمیز بنویسید.