اخبار | دوره‌ی سوم

با اتمام مهلت ارسال اثر به سومین دوره جایزه داستان تهران ۱۰۸۹ اثر از ۱۰۸۹ نویسنده به دبیرخانه ی این جایزه ارسال شد که بزودی داوری اولیه آثار آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جایزه داستان تهران، زمان شرکت در سومین دوره ی این جایزه که یکم خردادماه سال جاری آغاز شده بود ساعت ۲۴ روز ۳۱ شهریورماه به پایان رسید، و داوری اولیه داستانهای رسیده به زودی شروع خواهد شد. پس از اتمام دوره اول داوری، آثاری که به مرحله بعدی راه می یابند در اختیار هیات داوران سومین دوره جایزه داستان تهران قرار می گیرند. علی خدایی، جواد محقق، ناهید طباطبایی، محمد حسن شهسواری و نفیسه مرشدزاده هیات داوران سومین دوره جایزه داستان تهران را تشکیل می دهند.

جایزه‌ داستان تهران با هدف ایجاد زمینه‌ای برای ثبت تصاویر داستانی از پایتخت ایران و تلاشی برای خلق داستان‌های شهری با محوریت شهر تهران از سوی مجله داستان تهران همشهری برگزار می‌شود. این جایزه ادبی پس از برگزاری دو دوره پیاپی در سالهای ۹۳ و ۹۴، با در نظر گرفتن ظرفیتهای موجود و با هدف حفظ سطح كيفي داستانهای رسیده، دوسالانه شد که طبق این برنامه امسال سومین دوره ی این جایزه برگزر میشود.

آثار برگزیده سومین دوره ی جایزه داستان تهران طی مراسم اختتامیه ای که اوایل دیماه برگزار می شود اعلام خواهند شد و به نفرات برگزیده ی اول تا سوم به ترتیب ۷۰ میلیون، ۵۰ میلیون و ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد و پنج اثر برتر نیز هر یک مبلغ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

این‌جا هستید: داستان » داستان تهران » اخبار » دوره‌ی سوم » رقابت 1089 نویسنده در سومین دوره جایزه داستان تهران
« مطلب قبلی:
مطلب بعدی: »

نظر شما

(لازم)