اخبار | دوره‌ی دوم

رادیو تهران و شهرداری منطقه ۱۲ به دومین جایزه «داستان تهران» پیوستند.

به گزارش ستاد خبری دومین جایزه «داستان تهران»، شهرداری منطقه ۱۲ به دو داستانی که با محوریت «بازار تهران» نوشته شده باشد، هریک به مبلغ ۵ میلیون تومان جایزه خواهد داد.
رادیو تهران نیز قرار است به دو اثر با موضوع این رادیو، جوایزی اهدا کند. براین اساس رتبه‌ي اول این جایزه جنبی مبلغ دو میلیون تومان و رتبه دوم مبلغ یک میلیون تومان دریافت خواهد کرد.
امسال دانشگاه تهران نیز در بخش جنبی این رقابت، به داستانی با محوریت این دانشگاه جایزه‌ای به مبلغ ۵ میلیون تومان اهدا می‌کند.

پیش از این معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران هم اعلام کرده بود برای داستانی با شعار «خط سفید» جایزه‌ای به مبلغ ۵ میلیون تومان درنظر گرفته است.

برج میلاد و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز اهدای جایزه در بخش جنبی این رقابت را برعهده گرفته بودند.

برج میلاد با هدف تبیین جایگاه این برج به عنوان یکی از نمادهای شهر تهران، برای اثری که با تمرکز بر این سازه نوشته شده باشد، یک جایزه پنج میلیون تومانی درنظر گرفته است.

سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران نیز به دو اثری که بر مبنای محور اعلام شده از سوی این سازمان، یعنی «تهران، شهر همدلی» نوشته شده باشند هریک به مبلغ پنج میلیون تومان جایزه خواهد داد.

مهلت ارسال آثار به این مسابقه ادبی تا پایان مهرماه است و زمان داوری اولیه آن آبان‌ماه خواهد بود. زمان داوری نهایی نیز آذرماه اعلام شده است.

رتبه¬های اول تا سوم جایزه داستان تهران به ترتیب ۷۰ میلیون ریال، ۵۰ میلیون ریال و ۳۰ میلیون ریال دریافت می¬کنند. از پنج اثر برتر نیز هر یک با مبلغ ۱۰ میلیون ریال تقدیر خواهد شد.
دومین جایزه «داستان تهران» از سوی ماهنامه داستان همشهری برگزار می‌شود.

این‌جا هستید: داستان » داستان تهران » اخبار » دوره‌ی دوم » رادیوتهران و بازار پایتخت در جایزه داستان تهران
« مطلب قبلی:
مطلب بعدی: »

۴ دیدگاه در پاسخ به «رادیوتهران و بازار پایتخت در جایزه داستان تهران»

  1. علیرضا فضل پور -

    با سلام
    نحوه ارسال آثار نوشته شده در رابطه با (داستان تهران ) از چه طریقی است ؟
    با تشکر

  2. دریا -

    سلام ببخشید میتونیم هم برای موضوع شهر تهران و هم برای موضوعات جانبی نوشته بنویسیم؟یعنی برای هر موضوع یک نوشته فرستاد یا کلاً برای همه موضوعات باید یکی را انتخاب کرد؟

نظر شما

(لازم)