اخبار | دوره‌ی دوم

به گزارش ستاد خبری دومین جایزه «داستان تهران»، علی خدايی، فرخنده آقايی، علی موذنی، بلقيس سليمانی و محمدحسن شهسواری داوری این رقابت ادبی را به عهده خواهند داشت.
براساس فراخوان اعلام شده، مهلت ارسال آثار برای شرکت در دومین دوره «جایزه داستان تهران» تا پایان مهرماه ۹۴ است و داوری اولیه توسط شورای بررسی داستان ماهنامه داستان همشهری در طی آبان‌ماه انجام خواهد شد و آثاری که به دور دوم این رقابت راه می‌یابند در ایتدای آذرماه جهت داوری نهایی و انتخاب برگزیدگان به هیات داوران جشنواره سپرده خواهند شد.

جایزه داستان تهران امسال در بخش اصلی و جنبی مجموعا پانزده جایزه دارد که جوایز بخش اصلی به ترتیب عبارتند از مبلغ ۷۰ میلیون ریال، ۵۰ میلیون ریال و ۳۰ میلیون ریال برای سه اثر برگزیده و تقدیر از پنج اثر برتر هریک با مبلغ ۱۰ میلیون ریال. و مجموعا هفت جایزه نیز در بخش جنبی به برگزيدگان اهدا خواهد شد.

دومین جایزه «داستان تهران» را ماهنامه داستان همشهری برگزار می‌کند و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، برج میلاد، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، دانشگاه تهران، رادیو تهران و شهرداری منطقه ۱۲همکاران برگزاری این جشنواره هستند.

این‌جا هستید: داستان » داستان تهران » اخبار » دوره‌ی دوم » اسامی هیات داوران دومین جایزه داستان تهران اعلام شد
« مطلب قبلی:
مطلب بعدی: »

نظر شما

(لازم)