اخبار | دوره‌ی دوم

دبیر جایزه «داستان تهران» اعلام کرد مهلت شرکت در این رقابت تمدید نخواهد شد.

به گزارش ستاد خبری دومین دوره «جایزه داستان تهران»، مینا فرشیدنیک با اشاره به اینکه بر اساس فراخوان، مهلت ارسال آثار تا ساعت ۲۴ روز سی‌ام مهرماه ۹۴ به پایان می‌رسد، از شرکت‌کنندگان دعوت کرد داستان‌های خود را تا پایان این مهلت به دبیرخانه جایزه ارسال کنند. در داستان‌های ارسالی، شهر تهران باید نقشی محوری داشته باشد. به این معنا که داستان چنان با مؤلفه‌های شهری تهران گره خورده باشد که در مکان‌های دیگری جز این شهر قابل تصور نباشد.

به گزارش دبیر جشنواره در طول چهار ماه بعد از انتشار فراخوان، آثار متعددی از سراسرکشور به دبیرخانه ارسال و بررسی آن‌ها نیز آغاز شده است. داوری اولیه آثار رسیده در طی آبان‌ماه صورت می گیرد و هیات داوران متشکل از علی خدايی، فرخنده آقايی، علی موذنی، بلقيس سليمانی و محمدحسن شهسواری داوری نهایی را در طول آذرماه برعهده خواهند داشت.

امسال در بخش اصلی جایزه داستان تهران رتبه‌های اول تا سوم به ترتیب جوایزی به ارزش ۷۰ میلیون ریال، ۵۰ میلیون ریال و ۳۰ میلیون ریال دریافت می‌کنند و از پنج اثر برتر نیز هر یک با مبلغ ۱۰ میلیون ریال تقدیر خواهد شد. در هفت بخش جنبی نیز ۱۲ جایزه به مبلغ ۵۳ ميليون تومان (در مجموع) به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

دومین «جایزه داستان تهران» را ماهنامه داستان همشهری برگزار می‌کند.

این‌جا هستید: داستان » داستان تهران » اخبار » دوره‌ی دوم » مهلت نوشتن از تهران تمدید نمی‌شود
« مطلب قبلی:
مطلب بعدی: »

نظر شما

(لازم)